O mnie

Od zawsze pociągało mnie obcowanie z wodą. Z wykształcenia jestem inżynierem melioracji, z zamiłowania wędkarzem, zawodowo przedstawicielem handlowym sprzedającym produkty do wykonania laminatów poliestrowo-szklanych. Efektem połączenia pracy zawodowej i pasji jest własna firma produkująca sprzęt pływający nowoczesną i nieszkodliwą metodą vacuum infusion.
To właśnie blisko 16 letnie doświadczenie, poparte tysiącami wizyt u klientów produkujących wyroby z materiałów kompozytowych zaowocowały utworzeniem własnej firmy produkującej kajaki w próżni nowoczesną metodą vacuum infusion.
W moim przypadku wiedza to nie tylko wyczytana z prospektów i instrukcji teoria. Wiedza to przede wszystkim wynik zebranych w przeciągu lat setek doświadczeń, przeprowadzonych obserwacji i rozmów z praktykami. Dziś mogę powiedzieć, że znam zarówno najlepszych graczy na rynku jak i tych specjalizujących się na oszczędzaniu zawsze i na wszystkim.
Niedaleka przyszłość to uruchomienie produkcji łódki wędkarskiej również metodą vacuum infusion. Ufam, że w tym przypadku moje ponad 30 letnie doświadczenie z wędką w ręku będzie bardzo pomocne. Dalsze plany to budowa kajaka z żaglem oraz kajaka z bocznym pływakiem.

Moim najnowszym zamiarem jest uruchomienie produkcja jednoosobowego kajaka zbudowanego  w oparciu o wzmocnienia węglowe i aramidowe z zastosowaniem żywicy epoksydowej.

o mnie baza